Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
2019-11-27

Wymiana polsko-holenderska widziana oczami rodziców.

Rodzice naszych uczniów dzielą się wrażeniami z wymiany.

Wspólnie całą rodziną uważamy, że wymiana polsko-holenderska to bardzo ciekawe doświadczenie życiowe. Młodzież o różnych kulturach ma możliwość poznania siebie nawzajem. Wspólne rozmowy, spędzony czas i wysiłek, aby wszystko się udało, to na pewno niezapomniane chwile.

Gościliśmy u siebie Jade, bardzo miłą, grzeczną i poukładaną dziewczynę. Jade to bardzo otwarta osoba i było nam bardzo miło ją przyjmować w naszym domu. Chęć rozmowy spowodowała, że cała nasza rodzina odświeżyła znajomość języka angielskiego, przy czym było dużo zabawy. Czas spędzony z Jade był dla całej naszej rodziny super czasem, pełnym uśmiechu i dialogu.
Jednocześnie my, rodzice mieliśmy możliwość przekonać się jak nasze dzieci radzą sobie z językiem, i w naszym przypadku byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni.

Całą wymianę uważamy za bardzo dobry pomysł i chetnie skorzystamy ponownie. Mimo zaangażowania całej naszej rodziny sądzę, że taki program ma sens i daje szerokie możliwości młodym ludziom. Chciałabym również zwrócić uwagę na bardzo dobrą organizację ze strony szkoły oraz podziękować za chęci i duże możliwości, jakie szkoła daje swoim uczniom, oraz przemiłą atmosferę!!

Bardzo dziękujemy za wszystko i pozdrawiamy
Magdalena i Robert Kobiałka

 

 

Przejdź do góry