KRS TKKF Pionier vs Zespół Szkół Nr 1

 

Wygrywamy z KRS TKKF Pionier 3:0

Zapraszamy na relację i do galerii zdjęć.

 

W środę na Hali Widowiskowo-Sportowej fantastyczny mecz rozegrał Jastrzębski Węgiel pokonując PGE SKRĘ Bełchatów, a dzisiaj my pokonujemy przeciwnika w trzech setach. Nie zapowiadało się na zwycięstwo. Niedzielny poranek to kiepska pora na szybką pobudkę i na pierwszy set przyszło nas sześcioro – bez atakującego i jednego środkowego. Bartosz Masłowski zamiast na libero zagrał na rozegraniu, Szymon Rakoczy przeszedł na atakującego, Patryk Weygand zaczął na pozycji środkowego ale do połowy seta, bo pojawił się Jakub Sołtan. Pomimo przesunięć na pozycjach udało się wygrać seta w przewadze 26:24.

Od drugiego seta każdy grał na swojej pozycji z wyjątkiem Konrada Dańczaka, który dobrze spisał się w roli atakującego. Od samego początku mieliśmy przewagę punktową i nie pozwalaliśmy się dogonić przeciwnikowi na bliżej niż 5 punktów. Ostatecznie drugi set zakończył się do 25:18.

W trzecim secie zagraliśmy jeszcze lepiej do momentu, kiedy tablica punktowa wskazywała wynik 19:11. Wtedy padła seria błędów z naszej strony i przeciwnik dogonił nas na 20:18. Przemek Olszówka zarządził „czas” i po przerwie wróciliśmy do gry z pozytywnym nastawieniem. Ostatni punkt podarowali nam przeciwnicy psując zagrywkę i set skończył się wynikiem 25:20.

Skład Zespołu Szkół Nr 1: Szymon Rakoczy (MVP dzisiejszego meczu), Przemysław Olszówka, Jakub Baran, Bartosz Masłowski, Konrad Dańczak, Rafał Majchrzak, Jakub i Patryk Weygand.