Zespół Szkól Nr 1 vs Jas-Mos Solidarność

W niedziele o godzinie 8:30 na Hali Sportowo-Widowiskowej szkolna drużyna siatkówki podjęła pierwszoligowca. Zapraszamy na relację.

Znowu przyszło nam grać w niedzielę o 8:30. JAS-MOS Solidarność to drużyna mocna a nam nie udało się zebrać składu, który mógłby ich pokonać. Nasza drużyna wyglądała następująco: Przemysław Olszówka, Szymon Rakoczy, Kamil Zborowski, Bartosz Głowacki, Konrad Dańczak i Bartosz Masłowski.

Przegrywamy 0:3 a cały mecz można opisać w kilku zdaniach.

Bartosz Głowacki: Pomimo okrojonego składu mieliśmy dobry początek, przez większość czasu trzymalismy kontakt , czasem wręcz wychodząc na prowadzenie, jednak w połowie drugiego seta morale opadły i nie unieslismy boiskowej presji.

Konrad Dańczak: Graliśmy gołą szóstką, brakowało jednego środkowego, którego zastąpił libero "Masło", ale staraliśmy się utrzymać nasz poziom. Nie do końca nam się to udało o czym świadczy wynik 0:3. W rundzie rewanżowej się zrehabilitujemy.

Szymon Rakoczy: Mecz od samego początku przebiegał pod dyktando zespołu Jas-Mos Solidarność. Mimo okrojonego składu na początku meczu dzielnie dotrzymywaliśmy kroku starszym i bardziej doswiadczonym kolegom. Niestety, dwie kolejne partie nie potoczyły się po naszej myśli. Kolokwialnie mówiac - "dostalismy baty".