Wyszukiwarka

Wyszukiwarka
2017-03-18

Jastrzębski Węgiel odwiedzi Zespół Szkół Nr 1

W czwartek 30 marca Zespół Szkół Nr 1 będzie gościć zawodników Jastrzębskiego Węgla- skład tej reprezentacji będzie niespodzianką dla wszystkich. Główna atrakcja spotkania to trzysetowy mecz pomiędzy siatkarzami a społecznością ZS Nr 1.

Jednego seta zagra reprezentacja uczniów Gimnazjum Nr 6, drugiego reprezentacja uczniów 1 Liceum, trzeciego zaś- rodzice uczniów z dyrektorem Patrykiem Mochnaczem na czele.

Prosimy o powiadomienie rodziców o wydarzeniu. Rodzice, którzy chcieliby wziąć udział w meczu i dysponują czasem w godzinach przedpołudniowych prosimy o skontaktowanie się z nami poprzez Facebooka.

Każdy, kto będzie chciał bezpośrednio spotkać się z jastrzębskimi siatkarzami będzie miał taką możliwość podczas prelekcji na temat sportu i zdrowego trybu życia.

W trakcie trwania imprezy będzie można także dokonać zakupu oryginalnych gadżetów z logo Jastrzębskiego Węgla oraz ozdób wielkanocnych. Zostaną one własnoręcznie wykonane przez zawodników JW z pomocą uczniów klasy artystycznej pani Kariny Korduły-Bloch. Zebrane pieniądze w całości zostaną przekazane fundacjom, które pomagają naszych uczniom- Nikoli Grzonce i Dawidowi Miernikowi.

 

Więcej szczegółów wkrótce.

Galeria

Powiększ zdjęcie
Przejdź do góry