konsultacje

Harmonogram konsultacji nauczycieli 
dla uczniów i rodziców uczniów 
w roku szkolnym 2022/2023

 

Nazwisko i imię nauczyciela

Termin i miejsce konsultacji

MOCHNACZ Patryk

Czwartek 14:40-15:40 Gabinet Dyrektora

BERNAŚ Lech

Wtorek 13:30-14:30 Gabinet Wicedyrektora

BERNAŚ Elżbieta

Wtorek 12:20 – 13:20 sala 76

BIERNACKA Małgorzata

Wtorek 9:40-10:40 sala 79

BUSSE Lucyna

Wtorek 13:45 – 14:45 sala 108

DOMAŃSKA Anna 

Czwartek 14:20-15:20 sala 92

FIGWER Romana

Wtorek 7:45 – 8:45 pokój nauczycielski

FRONIA Mirela

Środa 12:20-13:20 sala 41

GAJDA Jolanta

Czwartek 8:35 – 9:35 sala 63

HENEL-FURCZYK Marta

Wtorek 12:30-13:30 sala 45

HOJKA Małgorzata 

Piątek 7:45-8:45 sala 26

JEŻ Stanisława 

Wtorek 14:15-15:15 sala 88

KOCHOWSKA Joanna 

Wtorek 14:20-15:20 sala 95

KORDUŁA-BLOCH Karina

Środa 8:50-9:50 sala 77

KORUS Joanna

Piątek 7:45-8:45 sala 112

KOZIKOWSKA Iwona

Poniedziałek 9:30-10:30 sala 66

KRAUS Barbara

Czwartek 12:00-13:00  gabinet pedagoga 

KRUK Dominika

Poniedziałek 14:20-15:20 sala 104

KUFIETA Gabriela

Wtorek 13:15-14:15 sala 42

LACH Tomasz

Poniedziałek 13:15-14:15 sala 60

MARCINIAK Jarosław

Poniedziałek 16:00-17:00 gabinet WF

MARCOL-CACOŃ Lucyna 

Pierwszy i trzeci piątek miesiąca 9:35-10:35 pokój nauczycielski

MAREK Wojciech

Czwartek 14:20-15:20 sala 102

MAZUREK Klaudia 

Czwartek 9:30-10:30 sala 84

MROŻKIEWICZ Agata

Poniedziałek 14:30-15:30 sala 31 Biblioteka Szkolna

NOWAKOWSKI Robert 

Środa 15:10-16:10 gabinet WF 

POPEK Katarzyna 

Poniedziałek 6:55-7:55 sala 71

POSIO-SIKORA Iwona

Poniedziałek 12:30- 13:30 sala 67

PYZIK Dorota

Środa 13:15-14:15 sala 16

SAWICKI Andrzej

Czwartek 8:45-9:45 sala 107

SPAŁEK Bożena

Wtorek 14:20-15:20 sala 55

STACHIEWICZ Agnieszka 

Wtorek 14:20-15:20 sala 56

STACHOŃ  Joanna 

Środa 15:10 – 16:10 sala 63

STANULA Karolina

Środa 14:20-15:20 gabinet WF

STEFAŃSKA Barbara

Środa 9:40 – 10:40 Sala 56

STĘPIEŃ Katarzyna

Środa 15:15-16:15 sala 102

SUNITA-KOWALSKA Dominika 

Piątek 13:15-14:15 sala 43

SZYMIK Krystyna

Wtorek 14:15-15:15 sala 60

ŚWIATOWSKI Wojciech 

Środa 13:15-14:15 gabinet WF

TROCHA Justyna 

Wtorek 12:30-13:30 sala 66

WACH Katarzyna

Piątek 13:15-14:15 sala 44

WEYGAND Patryk 

Czwartek 17:00-18:00 sala 102 

WIECZOREK Izabela 

Czwartek 15:30-16:30 gabinet pedagoga

WYSOCKA-MOREK Małgorzata

Piątek 8:45-9:45 sala 113

ZMORZIK Monika

Wtorek 13:30-14:30 sala 51