konsultacje
Harmonogram konsultacji nauczycieli
dla uczniów i rodziców uczniów
w roku szkolnym 2023/2024
Konsultacje odbywają się po wcześniejszym umówieniu się z nauczycielem za pośrednictwem e-dziennika Librus.
Nazwisko i imię nauczyciela |
Termin i miejsce konsultacji |
MOCHNACZ Patryk (dyrektor) |
Środa 7:30-8:00, gabinet dyrektora |
MAREK Wojciech (wicedyrektor) |
Poniedziałek 15:00 – 16:00 |
BERNAŚ Elżbieta |
Wtorek 10:45 - 11:15 sala 76 |
BIERNACKA Małgorzata |
Wtorek 11:40-12:10, środa 10:40-11.10, sala 79 |
BUSSE Lucyna |
Wtorek 12:20-13:20, sala 108 |
DOMAŃSKA Anna |
Piątek: 15:10-16:10, sala 92 |
FIGWER Romana |
Poniedziałek - 11.35-12.05, sala 46 |
FRONIA Mirela |
Poniedziałek 11.20 - 12.20, sala 41 |
GAJDA Jolanta |
Wtorek 9.15-9.45 pokój nauczycielski |
HENEL-FURCZYK Marta |
Środa: 9:00 – 9:30 sala 45 |
HOJKA Małgorzata |
Poniedziałek - 12:30 - 13:00, sala 26 |
KS. KABAŁA Tomasz |
Czwartek 9:35-10:35, sala 102 |
KOCHOWSKA Joanna |
Wtorek godzina 14:20 - 15:20, sala 95 |
KORDUŁA-BLOCH Karina |
Środa - 16.00 - 16.30, sala 77 |
KORUS Joanna |
Wtorek 7:40- 8:40, sala 112 |
KRAUS Barbara |
W ramach czasu pracy pedagoga szkolnego. |
KRUK Dominika |
Poniedziałek 9:45-10:15 sala 104 |
KUFIETA Gabriela |
Poniedziałek 10:40 - 11:10, sala 42 |
LACH Tomasz |
Czwartek 11:35-12:05, sala 66 |
MARCINIAK Jarosław |
Poniedziałek 14:15-15:15, gabinet WF |
MAZUREK Klaudia |
Poniedziałek, godz. 9:45-10:45, sala 84 |
MROŻKIEWICZ Agata |
Piątek- 9:00 - 10:00, sala 30 |
NOWAKOWSKI Robert |
Wtorek - 15:10-16:10 sala 61 |
POPEK Katarzyna |
Wtorek 11:25-11:55, sala 71 Środa 12:20-12:50, sala 71 |
POSIO-SIKORA Iwona |
Środa 13:15 - 14:15, sala 67 |
PYZIK Dorota |
Poniedziałek 12:30-13:30, sala 16. |
SAWICKI Andrzej |
Środa 13.15-14.15, sala 107 |
SIERADZAN Marzena |
Środa 7:30-8:00 sala 88 |
SPAŁEK Bożena |
Piątek godzina 8:45- 9:45 sala 55 |
STACHIEWICZ Agnieszka |
Wtorek 12:30-13:30 sala 86 |
STACHOŃ Joanna |
Środa 15:05 – 16:05, sala 63 |
STANULA Karolina |
Czwartek 15:05 - 15:35, |
STEFAŃSKA Barbara |
Piątek od 13:00 - 13:30 co tydzień, sala 56 |
STĘPIEŃ Katarzyna |
Poniedziałek - 16:00-17:00, sala 102 |
SUNITA-KOWALSKA Dominika |
Czwartek od 11.30 do 12.30, sala 43 |
SZYMIK Krystyna |
Wtorek 9:45-10:15 sala 60 |
ŚWIATOWSKI Wojciech |
Piątek 8:45-9:45, gabinet WF |
WACH Katarzyna |
Czwartek - 12:30-13:30 -sala 44. |
WEYGAND Patryk |
Czwartek 14:15-15:15 sala 96 lub sala 127 |
WIECZOREK Izabela |
W ramach czasu pracy pedagoga szkolnego. |
WYSOCKA-MOREK Małgorzata |
Wtorek 12:20- 13:20, sala 113 |
ZMORZIK Monika |
Piątek 10:30-11:30, sala 51 |
|
|
|
|
|
|
|
|